תנאי שימוש באתר מאגר המידע הלאומי לציפורי ישראל ע"ש יהורז כשר

ברוכים הבאים למאגר!

תודה על השימוש במאגר המידע הלאומי לציפורי ישראל (להלן “השירות”). השירות ניתן על ידי אכטוב יעוץ בע"מ, או כל תאגיד אחר הקשור לאכטוב יעוץ בע"מ, או כל גורם אחר שיורשה לשם כך ע"י אכטוב יעוץ בע"מ (להלן: "אכטוב"). השימוש שלך בשירות מהווה הסכמה מצדך לתנאי שימוש אלה. נא לקרוא אותם בעיון. תנאי השימוש חלים על שימוש בשירות באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כמו טלפון סלולארי). כמו כן הם חלים על השימוש בשירות, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.

במסמך זה נשתמש בלשון רבים בכדי לפנות בצורה אחידה לגברים ולנשים במקום בו הדבר נדרש. הדברים האמורים בלשון רבים מופנים בכל זאת באופן אישי אליך.

מטרות מאגר המידע

מאגר המידע הוקם על מנת:

  1. להפוך לציר המרכזי של פעילות הצפרות והמחקר האורניתולוגי בישראל, ע"י:
    1. אינטגרציה של כל נתוני התצפיות בציפורים בישראל, אל מקום נגיש אחד, תוך שמירה על איכות מירבית של הנתונים.
    2. יצירת קהילה גדולה של חובבי ציפורים בישראל, באמצעות פלטפורמה לשיתוף פעולה ומידע בין חובבי וחוקרי ציפורים, לציבור רחב ככל האפשר.
  2. להפוך את ישראל למוקד צפרות עולמי, ע"י הגברת הנראות וההנגשה של מגוון הציפורים יוצא הדופן של ישראל, עבור חובבי ציפורים מחו"ל.

אנו שואפים לממש מטרות אלו באמצעות שירותי מאגר המידע, תוך שיתוף פעולה עם כל קהילת הצפרים, המטבעים, הצלמים, וחובבי הציפורים והטבע בישראל.

השירות מוענק לצפרים ולציבור הרחב של חובבי הטבע בישראל ללא תשלום, למען הגשמת מטרות מאגר המידע. אין באמור כדי לגרוע מהזכות של אכטוב לשנות את תנאי השימוש.

השימוש בשירותי מאגר המידע

אל תשתמשו בשירותי מאגר המידע לרעה. לדוגמא, אל תעלו לאתר יצירות (כגון: תמונות והקלטות) שאינן שלכם, או שאין לכם הרשאה מפורשת לפרסם אותן ברבים, אל תעתיקו לאתר קבצים מאתרים אחרים, אל תשבשו את השירות שלנו ואל תנסו לגשת אליו בכל דרך אחרת מלבד דרך הממשק וההוראות שאנו מספקים. אתם רשאים להשתמש בשירות אך ורק כפי שמותר על פי דין, ותוך שמירה על הקוד האתי שלנו. אנחנו עשויים להשעות או להפסיק לספק לכם את השירות אם אינכם מצייתים לתנאים או למדיניות שלנו, או אם אנחנו חוקרים חשד להתנהגות בלתי הולמת.בהעלאת יצירה כלשהיא לאתר, אתם מאשרים כי אינכם מפרים זכות קניין רוחני של כל צד שלישי, וככל שיתברר שלא כך הדברים – תחול עליך בלבד כל אחריות שתנבע מכך.

השימוש בשירות שלנו אינו מקנה לך בעלות על זכויות קניין רוחני בשירות או על התוכן שאתם מקבלים גישה אליו. אינכם רשאים להשתמש בתוכן מהשירות שלנו, אלא אם כן קיבלת אישור מבעל התוכן, או כפי שמתיר החוק. תנאי שימוש אלה אינם מעניקים לך את הזכות להשתמש במיתוג או בסמלים כלשהם שנמצאים בשימוש בשירות שלנו. אל תסירו, אל תסתירו ואל תשנו הודעות משפטיות המוצגות בתוך השירות שלנו או בעת השימוש בו.

בהעלאת יצירה כלשהיא לאתר, אתם מעניקים לאכטוב (או כל גורם אחר שאכטוב תעניק לו את הזכות לצורך קיום וקידום מטרות מאגר המידע) רישיון בלתי מוגבל לעשות שימוש ביצירה לצורך המטרות דלעיל, ללא זכאות לתמורה.

השירות שלנו מציג בין השאר גם יצירות שאינן של אכטוב. יצירות אלה נמצאות באחריותו הבלעדית של הגוף או האדם שפרסם אותן. אנו עשויים לבחון תוכן כדי לקבוע אם הוא לא חוקי או אם הוא מפר את המדיניות שלנו, ואנו עשויים להסיר או לסרב להציג תוכן על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אין פירוש הדבר בהכרח כי אנו בוחנים את התוכן, על כן אל תניחו כי אנו עושים זאת.

אנו עשויים לשלוח אליך הודעות שירות, הודעות מנהלתיות ומידע אחר בקשר לשימוש שלך בשירות. אתם רשאים לבקש להפסיק את שליחתן של חלק מההודעות הללו.

אין להעתיק או להוריד או לעשות שימוש במי מהיצירות המופיעות באתר ללא קבלת אישור מאיתנו מראש ובכתב.

המחברת האישית שלך

עבור מי שמזינים נתונים למאגר המידע, או שנרשמים כצופים נוספים בתצפית המוזנת למאגר, נפתחת מחברת אישית. שם המשתמש שלך הוא כתובת האימייל שהוזנה למערכת עם הרשמתך. ניתן להוסיף כתובת אימייל שתשמש לתקשורת בינינו, ע"י כניסה ל'פרטים אישיים'.

אם תגלו כי נעשה שימוש בלתי מורשה בסיסמה או בחשבון שלכם, הכנסו בבקשה ל'פרטים אישיים', לחצו על 'שינוי סיסמא', ובחרו סיסמא חדשה.

פרטיות והגנה על זכויות יוצרים

מדיניות הפרטיות של מאגר המידע מסבירה כיצד אנו מטפלים במידע האישי שלך ומגנים על פרטיותך בהקשר של השימוש במאגר. השימוש שלך בשירות שלנו מהווה הסכמה מצדך לשימוש של אכטוב במידע זה בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו.

אנחנו מגיבים להודעות על הפרות לכאורה של זכויות יוצרים, ומבטלים חשבונות של מפרים סדרתיים. אם אתם סבורים כי מישהו מפר את זכויות היוצרים שלכם וברצונכם להודיע לנו, תוכלו ליצור אתנו קשר באמצעות birdsbase@gmail.com.

התוכן שבמחברת האישית שלך

שירותי מאגר המידע מבוססים על ידע שנצבר במשך שנים ארוכות ע"י צפרים, מטבעים וחוקרים. בנוסף לכך, מתבסס השירות שלנו על נתונים עדכניים, תמונות והקלטות, שנשלחים אלינו באופן רציף על ידי המשתמשים שלנו. הבעלות על זכויות הקניין הרוחני הקיימות לך נותרת בידיך. במילים אחרות, מה ששייך לך נשאר שלך.

כאשר אתם משתמשים, ללא הגבלת זמן וללא תשלום, בשירות שלנו בדרך זו או אחרת, אתם מעניקים לאכטוב (ולאלו שאיתם אנו עובדים או לכל גורם אחר שיקבע לשם כך על-ידינו ואשר יפעל לצורך מטרות האתר) רישיון עולמי המתיר לפרסם את כל התוכן האגור במחברת האישית שלכם בכפוף למדיניות הפרטיות שלנו, להשתמש בו, לארחו, לאחסנו, לשחזרו ולשנותו, ליצור ממנו עבודות נגזרות (כגון נגזרות המתקבלות כתוצאה מתרגום, התאמות או שינויים אחרים שאנו עושים כדי להתאים את התוכן לשירות שלנו), לבצע על בסיסו ניתוחים סטטיסטיים וגאוגרפיים שונים, לפרסם אותו, לעשות בו פעולות הגלויות לעיני הציבור, להציג אותו לעיני הציבור ולהפיץ אותו, כל זאת בכפוף למדיניות הפרטיות שלנו.

הזכויות שאתם מעניקים ברישיון זה נועדו לקידום מטרות מאגר המידע, שיפור השירות שלנו ופיתוח שירותים חדשים. נא ודאו כי בידכם הזכויות הדרושות כדי להעניק לנו רישיון מסוג זה עבור כל תוכן שתשלחו לשירותי המאגר. במידה ותבקשו להפסיק להשתמש בשירותי המאגר, נפסיק להציג תמונות והקלטות שהעלית למאגר, את דף הצפר שלך ואת המחברת האישית שלך.

שינוי וסיום השימוש במאגר המידע

אנחנו משנים ומשפרים את השירות באופן קבוע. אנחנו עשויים להוסיף או להסיר פונקציות או תכונות מעת לעת, ואנחנו גם עשויים להשעות או להפסיק את השירות לגמרי.

תוכלו להפסיק את השימוש בשירותי המאגר ואפליקציית בז בכל עת, ע"י משלוח אימייל לכתובת birdsbase@gmail.com. במקרה של הפסקת השימוש ימחקו הנתונים האישיים שלכם. גם אכטוב עשויה להפסיק לספק לכם את השירות, או להוסיף או ליצור הגבלות חדשות בשירות בכל עת.

חשוב לנו לשמור עבורך על הגישה לתוכן האגור במחברת האישית שלך. אם נפסיק את השירות, וכאשר הדבר אפשרי באופן סביר, ניתן לך התראה זמן סביר מראש והזדמנות להעתיק אליך מידע שהעלית לאתר.

התחייבויות וכתבי ויתור

אנו מספקים את השירות ברמה מסחרית סבירה של מיומנות ואנו מקווים כי תהנו להשתמש בו. אך פרט למצוין במפורש בתנאי שימוש אלה או בתנאים והגבלות נוספים, אכטוב או הספקים או המפיצים שלה אינם מספקים הבטחות ספציפיות כלשהן בנוגע לשירות. לדוגמא, איננו מספקים התחייבות כלשהי לגבי התוכן שבשירות, לגבי הפונקציות הספציפיות של השירות, או לגבי המהימנות, הזמינות או היכולת שלהם לענות על הצרכים שלך. אנו מספקים את השירות 'כמו שהוא'.

אחריות בגין השירות

אכטוב והספקים והמפיצים שלה לא יהיו אחראים לאובדן רווחים, הכנסות או נתונים, הפסדים כלכליים או נזקים עקיפים, מיוחדים, תוצאתיים, פיצויים לדוגמא או פיצויים עונשיים.

האחריות הכוללת של אכטוב ושל הספקים והמפיצים שלה בגין כל תביעה במסגרת תנאי שימוש אלה, לרבות בגין התחייבות משתמעת, תוגבל לסכום ששילמת לנו בגין השימוש בשירות (או, לפי בחירתנו, בגין חידוש אספקת השירות).

שימוש במאגר המידע ע"י אירגונים

אם אתם משתמשים בשירות שלנו מטעם ארגון כלשהו, ארגון זה מקבל את תנאי השימוש שבמסמך זה. הארגון ישפה ויפצה את אכטוב, נושאי המשרה, הסוכנים והעובדים שלה מפני כל תביעה, טענה או פעולה הנובעת או הקשורה לשימוש שלכם בשירות או להפרה של תנאים אלה, לרבות כל חבות או הוצאה הנובעים מטענות, הפסדים, נזקים, תביעות, פסקי דין, הוצאות משפטיות ושכר טרחת עורכי דין מכל מין וסוג שהוא.

מידע על תנאי שימוש אלה

אנו עשויים לשנות תנאי שימוש אלה או תנאים והגבלות נוספים שחלים על שירותינו, על מנת, לדוגמא, לשקף שינויים בחוק או שינויים בשירותים שלנו. עליך לעיין בתנאי שימוש אלה באופן קבוע. אם אינכם מסכימים לשינויים בתנאים ובהגבלות בשירות מסוים, כדאי שתפסיקו להשתמש בשירות זה.

תנאי שימוש אלה שולטים במערכת היחסים בין אכטוב לבינך, ומבטלים את תנאי השימוש הקודמים שהוסכמו בינינו. הם אינם יוצרים זכויות לטובת צד שלישי.

אם אינכם מצייתים לתנאי שימוש אלה ואיננו נוקטים פעולה באופן מיידי, אין זה אומר שוויתרנו על זכויות כלשהן שעשויות להיות לנו (כגון נקיטת פעולה כלשהיא בעתיד).

אם מתברר שתנאי שימוש מסוים אינו ניתן לאכיפה, אזי לא תהיה לכך כל השפעה על תנאים אחרים.

בעצם השימוש במאגר אתם מסכימים לכך שחוקי מדינת ישראל יחולו בכל מקרה של מחלוקת הנובעת מתנאי שימוש אלה ומהשירות או בקשר אליו. כל התביעות הנובעות מתנאי שימוש אלה או השירות או קשורות להם יעלו לדיון משפטי רק בבתי המשפט המוסמכים במחוז ירושלים, ישראל, ואתם ואכטוב מסכימים לסמכות שיפוט פרסונלית של בתי משפט אלו.

ניתן ליצור עמנו קשר בכתובת האימייל: birdsbase@gmail.com.

תנאי שימוש במאגר המידע  |  כל הזכויות שמורות לאכטוב יעוץ בע"מ - 2009 - 2019 ©  |  צור קשר